Skip to content

Pasākumi

Ievadnodarbība Jelgavā

Vai ir iespējams redzēt skaidri visa mūža garumā, nevalkājot brilles?
Piesakies un nāc 2023.gada 11.septembrī plkst 18.00 Jelgavas centrā klātienē piedalīties sarunā par dabisku redzi .
Ievadnodarbība par dabisku redzi ir visiem, kuri
vēlas uzzināt kas ir dabiskas redzes saglabāšanas un atjaunošanas iespējas.
Ir iespējams uzturēt skaidru redzi visa mūža garumā! Vai tikai ēdot mellenes? Par to jums stāstīs dabiskas redzes konsultante Māra Kuksa.
Būtiski ir zināt, ka ne brilles, ne lēcas neatjauno dabisko redzi – tās palīdz tev labāk visu saskatīt, taču briļļu un lēcu bioptrijas stiprums parasti pieaug, nevis samazinās, kas ar gadiem var novest pie pavisam vājas saredzēšanas. Patiesas rūpes par acīm nozīmē – to atpūtināšanu, muskuļu sasprindzinājuma noņemšanu, barošanu, pareizu skatīšanos, pastāvīgu kustīgumu, relaksāciju.

Sarunas ilgums apm 2,5 h
Nodarbības norises vieta : Mākslu RŪME Akadēmijas iela 28-59 (1.stāvs, pagalmā aiz Jelgavas pilsētas bibliotēka ) Jelgavā
Saziņai: 20220680
e-pasts: rozmar@inbox.lv, vai Mara@acudraugi.lv,
Facebook: Māra Kuksa
Piesakies, ja vēlies piedalīties Ievadnodarbībā!
Pēc Ievadnodarbības ir iespējams apmeklēt Ievadkursa 5 nodarbību ciklu (par Ievadkursa norises laiku vienosimies Ievadnodarbības laikā).

Māra Kuksa ir
Dabiskas redzes konsultante –
viena no Dabiskas redzes skolotājas Vija Buša skolas.
Popularizē acu ārsta V.Beitsa dabiskās redzes atjaunošanas metodi, kas plaši pazīstama visā pasaulē vairāk kā 100 gadus. Latvijā metode iedzīvināta pirms 12 gadiem.
Jelgavā vada grupu nodarbību ciklu, piedāvā privātkonsultācijas, piedāvā lekcijas par bērnu redzi vai lekcijas pēc pieprasījuma (jebkurā vietā Latvijā, vienojoties) par dabiskas redzes saglabāšanu/atjaunošanu.

20220680
Mara@acudraugi.lv vai rozmar@inbox.lv
Facebook: Māra Kuksa

ACU DRAUGI kluba Jelgavā dibināšanas pasākums

2023.gada 19.septembrī plkst.18.00 Jelgavā, Akadēmijas ielā 26, Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Kr.Barona zālē pulcēsies ACU Draugi un visi, kuriem ir interese par savas redzes spējas saglabāšanu un atjaunošanu, uz Acu draugi kluba Jelgavā dibināšanas pasākumu.
Programmā: 
*iepazīšanās – kas ir dabiskas redzes konsultante Māra Kuksa,  
*mazliet par V.Beitsa dabiskas redzes saglabāšanas un atjaunošanas metodi, 
*muzikāls pārsteigums kopā ar Māru Kūriņu,
* vienošanās par nākamo tikšanās reizi, 
* jautājumi, priekšlikumi un atbildes.

Acu draugi kluba Jelgavā dibināšanas nolūks: radīt vidi ar iespēju turpmāk satikties regulāri 1x mēnesī pieredzes un informācijas apmaiņai.

Laipni aicināts ikviens jelgavnieks un ikviens no Jelgavai tuvākas un tālākas apkārtnes! 
Piesakies 20220680
vai rozmar@inbox.lv 
vai Facebook Māra Kuksa 

Dalības maksa – ziedojums no sirds, sīkāk piesakoties.

Ievadnodarbība Jelgavā klātienē


Ievadnodarbība Jelgavā klātienē pirmo reizi dienas pirmajā pusē otrdien,  26.septembrī plkst 10.00! 

Piesakies dabiskas redzes konsultantei Mārai Kuksai 20220680 vai rozmar@inbox.lv un nāc uz Ievadnodarbību,  lai uzzinātu,  kas ir iespēja redzēt visu mūžu skaidri, nevalkājot brilles.

Pasākumu arhīvs

Dabiskas redzes nometne

Nometne ikvienam, kurš vēlas iepazīties ar dabiskas redzes atjaunošanu.

Roka kļuvusi par īsu, lai izlasītu, kāds sastāvs iemīļotajam jogurtam? Neatpazīsti vairs draugus uz ielas, jo sejas ir miglā? Ko tad tu vēl gaidi? Piesakies Dabiskas redzes atjaunošanas nometnē, kas notiks no 21. līdz 24.augustam Drustos, viesu namā “Pļavnas (http://www.plavnas.lv)! Tur būs iespēja apgūt V.Beitsa metodi redzes atjaunošanai un saglabāšanai. Ja darbosies no sirds, mājās brauksi bez brillēm!

Pieteikšanās – acudraugi@gmail.com, telefons 20220680. Sīkāka informācija sekos piesakoties.

Vietu skaits ierobežots – agrie putniņi vienmēr paspēj pirmie!

13.augustā ACU Draugi dabiskas redzes konsultantes Māra Kuksa (Jelgava) un Evija Tālberga (Talsi) piedalījās Laika Rata pietura Evertos labo ļaužu sanākšanā un dalījās ar savām zināšanām, stāstot par to, kas var izraisīt vāju redzēšanu un ko darīt, lai pasauli redzētu, nevalkājot brilles, gan lekcijas formātā, gan draudzīgās sarunās. 

Acu draugu nometne

Dalībniekiem, kuri jau iepriekš ir bijuši kādā no Vijas Bušas semināriem, nometnēm, konsultācijām un zini, kas ir Dabiskas redzes atjaunošana.

Ko vasarā dara pieredzējušie Acu draugi? Sapulcējas Dabiskas redzes nometnē Drustos, lai tiktos ar domu biedriem, atjaunotu savas prasmes redzes atjaunošanā un saglabāšanā.

Šovasar biedrība ACU DRAUGI organizē nometni no 7. līdz 10.augustam.

Pieteikšanās – acudraugi@gmail.com, telefons 20220680. Sīkāka informācija sekos piesakoties.

Vietu skaits ierobežots – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!

29.jūlijā ACU Draugi dabiskas redzes konsultantes Evija Tālberga (Talsi) un Māra Kuksa (Jelgava) dalījās ar savām zināšanām Telts par DABISKU REDZI Laika Rata pieturā Kurzemē, Ēdolē “Kaušos” , stāstot par to, kas var izraisīt vāju redzēšanu un ko darīt, lai pasauli redzētu, nevalkājot brilles. 

Meža ABC

2023. gada 12. un 13. maijā ACU DRAUGI piedalās Meža ABC. Meklē mūs pieturā “Skaties dabā”.